Skontaktuj się z nami
+48 783 688 766

Film

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów podjęliśmy decyzję o rozszerzeniu naszej działalności o videofilmowanie wraz z filmowaniem z lotu ptaka z wykorzystaniem drona. Specjalizujemy się w produkcji filmów promocyjnych. To nasza nowa pasja podparta długim hobbistycznym doświadczeniem w tej dziedzinie oraz wieloma szkoleniami i niezbędnymi kursami. Dzięki naszym staraniom zapewniamy satysfakcję i zadowolenie z naszych produkcji. Stawiamy na elastyczność oraz indywidualny kontakt z klientem, gwarantując udaną współpracę. Każdy etap naszej pracy traktujemy z wielką dbałością, począwszy od projektu poprzez realizację nagrania kończąc na postprodukcji. Estetyka, profesjonalne wykonanie materiałów, artystyczne kreacje, ciekawe pomysły. Każdy projekt traktujemy indywidualne, by nasze filmy odzwierciedlały oczekiwania naszych klientów.

Proces realizacji filmu składa się z trzech podstawowych i czytelnych etapów: 

TWORZYMY SCENARIUSZ
Spotykamy się z Państwem by poznać strategię firmy i Państwa potrzeby. My przekazujemy nasz pomysł na scenariusz, a następnie wspólnie ustalamy docelowy kształt video oraz ustalamy termin i harmonogram prac.

FILMOWANIE
Na podstawie finalnego scenariusza ustalamy liczbę dni zdjęciowych. Video nagrywamy profesjonalnym sprzętem (kamery, lustrzanki, dron) w najwyższej rozdzielczości. Dzięki najlepszym sprzętom oraz wykwalifikowanym operatorom cały proces filmowania przebiega z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

MONTAŻ
Nagrany materiał montujemy i poddajemy procesowi postprodukcji (montaż obrazu, praca nad efektami specjalnymi, tworzenie muzyki oraz udźwiękowienie). Dobieramy pasujący do charakteru filmu podkład muzyczny, a na życzenie klienta wzbogacamy materiał o dodatkowe elementy jak animacje, grafiki. Wraz z filmem oddajemy Państwu prawa autorskie z możliwością dowolnego wykorzystania.

Nasze ostatnie produkcje

Klip weselny Marty i Adriana. Nasza ostatnia realizacja…

Klip weselny Uli i Bartosza. „Weselny klimat” w najlepszym wydaniu! 🙂 Wspaniali Młodzi, wspaniali Goście i super zabawa!

Osiemnaste urodziny Klubu Calibra Team Polska Wilcze Laski, 5-7 kwietnia 2019 – film zrealizowano przy współpracy z Adamem Paczesnym

Klip zapowiadający film ze studniówki I Liceum Ogólnokształcącego w Zduńskiej Woli :: 2019

Film promocyjny zrealizowany dla firmy Metpol koło Zduńskiej Woli

Kamila i Paweł – zwiastun filmu weselnego

Film promocyjny firmy Vista

Takie tam podglądanie… Kościół w Borszewicach z lotu ptaka. Nasz dron już wiosennie rozlatany…

Olsztyn k/Częstochowy – z ziemi i z powietrza. Nasz dron znowu się sprawił…
„Olsztyn – Słońce Jury”

Nasz nowy Klient 😉 Maksymilian…
Poniżej klip z jego chrztu.