Skontaktuj się z nami
+48 783 688 766

StudioRED

Celem naszej pracy jest pokazanie Klientom, że reklama jest dziedziną sztuki, nowatorską i kreatywną, chcemy wskazać zasady, prawa, pułapki czyhające na nieostrożnych i pewnych siebie. Chcemy pokazać, że czasami korzystanie ze znanych prostych środków reklamy może przynieść kompletne rozczarowanie, zaś wykorzystanie ryzykownych, twórczych pomysłów często jest SUKCESEM. Klient ma być pewien naszego zaangażowania i skuteczności. Kładziemy duży nacisk na usługi doradcze w zakresie marketingu i reklamy, polegające na pomocy klientowi w promowaniu firmy lub kreowaniu jej pozytywnego wizerunku. Chcemy pokazać, że nasz czas jest do ich dyspozycji, że nie ma rzeczy „niemożliwych”, są tylko „wymagające więcej czasu”. Chętnie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem.

 

 

Dziedziny, w których się specjalizujemy

 

 

O mnie

 

 

Od pewnego czasu moją pasją jest moja praca… tak praca. Wreszcie z ogromnym spokojem mogę pracować dla siebie i dla Was…

Ukończone przeze mnie magisterskie studia na kierunku marketing i zarządzanie pozwalają mi na dzielenie się z klientami zdobytą wiedzą. Nie tylko szkoła ale przede wszystkim ponad 10-letnie doświadczenie w marketingu daje mi poczucie pewności, że stuprocentowo potrafię sprostać wymaganiom potencjalnego klienta.

Ukończyłam również podyplomowe studia na Uniwersytecie Jagielońskim z zakresu zarządzania jakością ISO… dzięki dotychczasowemu doświadczeniu zajmuje się wdrażaniem systemów jakości. Zapraszam  do współpracy.

Alina Rachowska